اجاره سوئیت در شیراز   منزل مبله شیراز   
12 نكته ضروري اجاره ماشين عروسي | پارسارنت  پارسارنت-اجاره آسان خودرو با شرايط و قيمت مناسب و تحويل فوري پارسارنت-اجاره آسان خودرو با شرايط و قيمت مناسب و تحويل فوري .

پارسارنت-اجاره آسان خودرو با شرايط و قيمت مناسب و تحويل فوري

12 نكته ضروري اجاره ماشين عروسي | پارسارنت

اجاره ماشين عروس - Bridal Car Rental

12 نكته ضروري اجاره ماشين عروسي

 

عروسي مهم ترين روز در هر زندگي است. گفته ميشود كه عروسي ها در بهشت ​​ساخته شده و بر روي زمين جشن مي گيرند. براي داشتن مراسم عروسي خاص و به ياد ماندني، شركت هاي اجاره خودرو بهترين خدمات خود را جهت اجاره ماشين عروس با رعايت دقيق ترين نكات انجام ميدهند.

برگزاري يك جشن عروسي خوب اهميت زيادي در شادترين روز زندگي شما دارد. داشتن يك ماشين عروس درعين زيبا و مدرن بودن ميتواند به شخصيت و اعتبار شما كمك مضاعفي نمايد. شركت هاي اجاره اتومبيل عروس شما را در انتخاب بهترين نوع خودرو متناسب با بودجه و نيازتان راهنمايي ميكنند. بسياري از شركت ها خودروهاي خود را به خوبي تزئين و گل آرايي مي نمايند. شركت اجاره خودرو پارسارنت نيز به شما كمك مي كند كه دكوراسيون و نوع ماشين عروسي خود را سفارشي كنيد، به طوري كه با مراسم عروسي شما مطابقت داشته باشد و مهمانان و همچنين عزيزان شما شگفت زده و مجذوب شوند.
براي اينكه عروسي رويايي شما به يك واقعيت تبديل شود، پارسارنت با در اختيار داشتن انواع خودروهاي داخلي و خارجي لوكس و مدرن آماده خدمت رساني به شما زوجين عزيز مي باشد. پارسارنت يك راه عالي وهمان چيزي است كه شما هميشه در ذهن خود براي  براي ساختن يك عروسي رويايي در ذهن داشتيد. اين جشن را در سالهاي آينده به ياد مي آوريد و هربار از آن لذت مي بريد و آن تبديل به يك روز به ياد ماندني در طول زندگي شما خواهد شد. پارسارنت نيز خرسند است كه مي تواند براي ساختن بهترين روز زندگي شما نقشي حتي بسيار كم را داشته باشد.

 

باافتخار آماده مشاوره و پاسخگويي به شما عزيزان مي باشيم.

مشاوره رايگان: 09123981286

 

 1: ماشين عروسي خود را حداقل از شش ماه قبل رزرو كنيد

اولين نكته از 12 نكته ضروري اجاره ماشين عروسي : براي اطمينان از در اختيار داشتن ماشين عروسي محبوب و مورد نظر خود، آن را ازشش ماه قبل رزرو نماييد. درصورتيكه خودروي مورد نظر شما خاص و ناياب است توصيه داريم آن را از 9 ماه قبل رزرو كنيد.

 2: هرآنچه را كه هميشه در ذهنتان داشتيد به واقعيت تبديل كنيد
دومين نكته از 12 نكته ضروري اجاره ماشين عروسي :خلاقيت خود را پيدا كنيد و آن را با سبك خود مطابقت دهيد، گزينه هاي زيادي وجود دارد!  Rolls Royce نقره اي به تنهايي مي تواند مراسم عروسي شما را به يك مراسم باشكوه تبديل كند. VW Kombi ميتواند ايده جالب و مناسب براي كنار ساحل باشد. لامبورگيني يك حس فوق العاده و هاليوودي را به شما خواهد داد. حتي يك كالسكه براي عروس ها به دنبال تجربه سيندرلا.

3: تنوع را به خرج دهيد!!!
سومين نكته از 12 نكته ضروري اجاره ماشين عروسي: اگر شما نيز از آن دسته از زوجين عزيز هستيد كه در مورد انتخاب ماشين عروسي با يكديگر به تفاهم نمي رسيد، آن را به ما بسپاريد و از ما مشاوره بخواهيد به اين ترتيب، هر دو شما و همسر آينده شما خوشحال خواهند شد!

 

مشاوره رايگان : 09123981286

 

4: شخصا آن را تست و رزرو كنيد
چهارمين نكته از 12 نكته ضروري اجاره ماشين عروسي: خودتان شخصا خودروي مورد نظر خود را تست و رزرو نماييد. به اين صورت شما قادر خواهيد بود كه خودروي مورد نظرتان از نزديك نگاه انداخته و تست كنيد.  براي اينكه مطمئن شويد در آن راحت هستيد، در ماشين بخوابيد،با آن دور بزنيد و امكانات آن را تست كنيد. هيچ چيز بدتر از آن نيست كه شما در روز عروسي به مشكل بخوريد.

5: ترافيك و تاخير غير منتظره
پنجمين نكته از 12 نكته ضروري اجاره ماشين عروسي :انتخاب و تنظيم زمان مناسب مي تواند استرس ناخواسته ازتاخير و دير رسيدن را از شما دور نمايد. ما توصيه مي كنيم كه در انتخاب مسيرها دقت نماييد و 20 تا 30 دقيقه زمان را براي هر توقف خود در نظر بگيريد. فراموش نكنيد كه ممكن است در روز عروسي شما رويدادهايي قطعا وجود داشته باشد كه ممكن است زمان اضافي نيز اضافه شود.

 6: موسيقي را فراموش نكنيد!
سعي كنيد از قبل ليستي گلچين از آهنگ ها و موسيقي هاي مورد علاقه خود آماده داشته باشيد تا درطول مراسم عروسي و حتي براي ماشين سواري آخرشب استفاده و لذت ببريد.

 

 پيشنهادي: اجاره بنز E350 كروك جهت تشريفات اجاره خودرو با شرايط آسان

 

7: اجاره خودرو با راننده و بدون راننده
قطعا شما در تمام طول روز باتوجه به مراسمي كه در پيش رو داريد دائما در تحرك و مشغله كارهاي عروسي خواهيد بود و باعث خستگي مفرط شما خواهد شد كه با اجاره خودرو عروسي خود با يك راننده حرفه اي ميتوانيد باخيال راحت و آسوده به كارهاي خود بپردازيد. البته كه اجاره ماشين عروس بدون راننده هم ميتونه چالش و لذت هاي خاص خودش رو با توجه به تمام موارد اشاره شده داشته باشد.

8: قرارداد را دريافت كرده و با دقت بخوانيد
قبل از موافقت با اجاره ماشين عروس، همه چيز را به صورت نوشتاري دريافت كنيد. همه چيز چيست؟ زمان ورود؛ زمان خروج پذيرش؛ آدرس مكاني كه خودرو را تحويل ميگيريد. اندازه، رنگ و مدل ماشين؛ نام راننده كه مي خواهيد؛ سياست لغو و بازپرداخت؛ و هر گونه درخواست ويژه ديگري كه داريد. پس از انجام  قرارداد، جزئيات را دوبار بررسي كنيد. اطمينان حاصل كنيد كه اگر يك تصادف با آسيب به يك ماشين ديگر كه مسئوليت آن را نداشته باشد وجود دارد و هزينه آن به عهده كيست؟

9: غذا و نوشيدني تهيه كنيد
به ما اعتماد كنيد، پس از يك روز بسيار طولاني، گرسنه خواهيد شد و چيزي براي نوشيدن مي خواهيد. (نكته: پروتئين بيشتر، انرژي بيشتري براي فعاليت هاي پس از ساعت داريد!)

 

جديدترين شرايط اجاره خودرو بدون راننده و باراننده كليك كنيد

 

10: عكاس خود را همراه خود داشته باشيد
يك از صندلي هاي خودرو را به عكاس خود اختصاص دهيد و او را در طول سفر قبل و بعد از مراسم عروسي در كنار خود داشته باشيد. چراكه اولين لحظاتتان را با همسر خود به عنوان يك زن و شوهر متاهل سپري ميكنيد!

11: وظايف خود را ليست كنيد
توصيه ميكنيم تمام وظايف و كارهاي مربوط به مراسم عروسي خود را بصورت كامل يادداشت كنيد( آن را نگه داريد قطعا خاطره خوبي برايتان خواهد شد ) تا مبادا هيچ يك از آن ها را فراموش كنيد. مشخص كردن تعداد نفرات داخل خودرو و همچنين با شركت اجاره خودرو مربوطه از يك روز قبل مجددا هماهنگي هاي لازمه را انچام دهيد.

12: كمي تمرين كنيد
برخي از ماشين هاي عروس و وسايلي مانند كلاسكه ها يا موتورسيكلت ها نياز به مهارت خاصي در مانور در لباس عروسي دارند! ما توصيه مي كنيم كمي تمرين كنيد.

 

پيشنهاد ويژه: جديدترين ليست قيمت اجاره خودرو سال ۹۷ كليك كنيد.

 

 

 

 

پيشنهادي: اجاره خودرو از ديروز تا به امروز! كليك كنيد.


برچسب: اجاره ماشين عروس، شرايط اجاره خودرو، تشريفات خودرو، بدون راننده، بدون چك، بدون سفته، كرايه اتوموبيل، اجاره ماشين، عروسي، پارسارنت، اجاره ارزان، شرايط آسان، تحويل فوري، جديدترين ليست قيمت خودرو، كرايه اتوموبيل،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۴۹:۴۱ توسط:ردياب برتر موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :